Witamy w Krakowie

Nie bez powodu Kraków uznawany jest za jedno z najatrakcyjniejszych i najmodniejszych miast w Europie. Dawna stolica Polski jest porównywana z najpiękniejszymi miastami, takimi jak Wiedeń, Praga, Wenecja, Paryż czy Istambuł. Kraków to perła polskości, a jednocześnie nowoczesne i przyjazne miasto o bogatych tradycjach, posiadające jeden z najpiękniejszych i największych rynków na świecie.

Miejsce z tak niezwykle rozwiniętą bazą hotelową i gastronomiczną stanowi prawdziwą mekkę turystów. W obrębie starego miasta znajduje się kilkaset restauracji i pubów, które w ciągu dnia zachęcają swą niepowtarzalną kuchnią, w nocy zaś przeistaczają się w największe w Europie centrum rozrywki. Nasze miasto tętni życiem i stoi otworem dla każdego!

Kraków w niepowtarzalny sposób łączy wszystkie elementy, które wydają się najważniejsze dla organizatorów różnorodnych spotkań: ciekawą kulturę, tradycję i nowoczesność, centralne położenie w Europie, rozbudowaną sieć połączeń komunikacyjnych i dużą bazę hotelową – jest wymarzoną destynacją podróży biznesowych. Doskonałe położenie na skrzyżowaniu istotnych tras komunikacyjnych, blisko aglomeracji śląskiej i południowej granicy Polski dodatkowo podnosi jego atrakcyjność, która nie słabnie i sprawia, iż stale przybywa tu zagranicznych inwestycji. W Krakowie działa wiele instytucji i firm otoczenia biznesu wspomagających przedsiębiorcę w jego działalności. Stale modernizowane zaplecze konferencyjne umożliwia organizację wszelkiego typu spotkań zjazdów i sympozjów.

Specjalna oferta hotelowa

Poranek z widokiem na Wawel, a popołudnie z widokiem na intratny kontrakt? Owocny biznesowo dzień zakończony spokojnym spacerem po jednym z najpiękniejszych polskich miast? Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z wyjątkowej oferty krakowskich hoteli przygotowanej dla gości Targów w Krakowie.

Planując pobyt w Krakowie warto skorzystać ze specjalnej oferty hotelowej dla uczestników targów. Warto podkreślić, że została ona przygotowana przez naszych sprawdzonych partnerów, którym ufamy. Są to miejsca, które dbają o najwyższe standardy sanitarne.


Dział rezerwacji hotelowych, tel.: +4812 651 90 21, e-mail: hotele@targi.krakow.pl