Reha INNOVATIONS 2022

 

Dziękujemy za udział w targach Reha INNOVATIONS!

 

Partnerzy

Patroni honorowi

Sponsorzy
 

Nowe technologie w służbie człowiekowi

Do niedawna fizjoterapia kojarzyła się jedynie z zabiegami dla niepełnosprawnych, dziś coraz częściej dostrzegamy możliwości, jakie niesie ze sobą innowacyjna diagnostyka i rehabilitacja. Osoby uprawiające sport, zajmujące się bliskimi z niepełnosprawnościami, czy pracujące przy biurku – w każdym z tych przypadków kluczowe okazują się wiedza i odpowiednie zabiegi, które mogą znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia.

Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tą tematyką będą pierwsze w Małopolsce Targi
Reha INNOVATIONS Fizjoterapia. Nowoczesna diagnostyka. Odnowa biologiczna, które odbędą się 13-14 maja 2022 roku w EXPO Kraków. To własnie tutaj nastąpi integracja środowisk związanych z szeroko pojętymi dziedzinami fizjoterapii, diagnostyki oraz odnowy biologicznej. Będą platformą spotkań i rozmów. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele biznesu, jednostki akademickie i start-up'y, by zaprezentować szerokie spektrum innowacji w obszarach cyfryzacji i robotyki.

LISTA-WYSTAWCÓW

AKADEMIA-REHA-INNOVATIONS

KONFERENCJA-PROLOG-REHA-2021

Strefy tematyczne

REHA-INNOVATIONS-ZAKRES

Dla kogo jest Reha INNOVATIONS?

Targi Reha INNOVATIONS służą wymianie doświadczeń oraz istotnych branżowych informacji, a także prezentacji produktów oraz nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w fizjoterapii, medycynie fizykalnej, inżynierii biomedycznej, medycynie sportowej, osteopatii oraz lecznictwie uzdrowiskowym. Zakres tematyczny wystawy jest tak przygotowany, aby odpowiedzieć na potrzeby najważniejszych odbiorców tego wydarzenia – kadry zarządzającej, fizjoterapeutów i pacjentów.


Kadra zarządzająca


Fizjoterapeuci


Pacjenci

 

Aktualności