Na świeżo o rehabilitacji!

Do niedawna rehabilitacja kojarzyła się jedynie z zabiegami dla niepełnosprawnych, dziś coraz częściej dostrzegamy możliwości, jakie niesie nowoczesna fizjoterapia i rehabilitacja. Osoby uprawiające sport, zajmujące się bliskimi z niepełnosprawnościami, czy pracujące przy biurku
– w każdym z tych przypadków kluczowe okazują się wiedza i odpowiednie zabiegi, które mogą znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia.

Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tą tematyką będą pierwsze w Małopolsce Targi Reha INNOVATIONS, które odbędą się 10-11 września 2021 roku w EXPO Kraków. To własnie tutaj nastąpi integracja środowisk związanych z szeroko pojętymi dziedzinami fizjoterapii, rehabilitacji oraz medycyny sportowej.

SEKCJA-DLA-WYSTAWCOW-REHA-2021

KONFERENCJA-PROLOG-REHA-2021

Reha INNOVATIONS PROlog

O trendach, innowacjach i przyszłości branży fizjoterapeutycznej rozmawialiśmy 17 kwietnia 2021 r. podczas Reha INNOVATIONS PROlog. Konferencja objęła tematykę: ortopedii – diagnostykę i terapię, wellness i odnowy bioologicznej, fizjologii, profilaktyki oraz innowacji
w rehabilitacji. Konferencję zakończył Prezes Polskiego Towarzystwo Fizjoterapii dr. Rafał Trąbka – „Fizjoterapia w czasie pandemii i co dalej?” 

Nowe technologie w służbie człowiekowi

Targi Reha INNOVATIONS będą platformą spotkań i rozmów. W jednym miejscu spotkają się instytucje akademickie i start-up'y, by zaprezentować szerokie spektrum innowacji w obszarach cyfryzacji i robotyki. Ze względu na starzenie się społeczeństwa oraz niedobór kadry medycznej rozwój robotyki rehabilitacyjnej jest bardzo ważnym tematem.

Innowacje ze świata rehabilitacji, fizjoterapii i medycyny sportowej

Dla kogo jest Reha INNOVATIONS?

Targi Reha INNOVATIONS służą wymianie doświadczeń oraz istotnych branżowych informacji, a także prezentacji produktów oraz nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w fizjoterapii, medycynie fizykalnej, inżynierii biomedycznej, medycynie sportowej, osteopatii oraz lecznictwie uzdrowiskowym. Zakres tematyczny wystawy jest tak przygotowany, aby odpowiedzieć na potrzeby najważniejszych odbiorców tego wydarzenia – kadry zarządzającej, fizjoterapeutów i pacjentów.


Kadra zarządzająca


Fizjoterapeuci


Pacjenci

 

Aktualności

 

 

Partnerzy, Patronaty i współpraca medialna

Partnerzy

Patronat honorowy

Patroni

Współpraca medialna